Ana içeriğe geç

Build Status Docs Downloads Ko-fi Liberapay Steam donate Join the Discord chat Join the Steam Group

mastercomfig logo

mastercomfig

Modern bir özelleştirme çerçevesi olan mastercomfig’e hoşgeldiniz.

mastercomfig, ciddi ölçüde optimize olmayan özellikleri devre dışı bırakmayı ve diğer ayarları, oyunun davranışı ile görsellerini ciddi biçimde etkilemeyecek şekilde düzenlemeyi amaçlar. mastercomfig büyük ölçüde belgelenmiştir ve özellikleri, ihtiyaçlarınıza/tercihlerinize göre ayarlayabilmeniz için gelişmiş özelleştirme niteliklerine sahiptir.

mastercomfig’in TF2’yi daha da düzgün hale getirdiğini, takılmayı ortadan kaldırdığını, yükleme sürelerini kısalttığını ve FPS’i yükselttiğini görebilirsiniz. Çünkü mastercomfig büyük ölçüde ayarlanmıştır ve komutlar ile değerler, testlerin, tahminlerin ve bilinmeyen/var olmayan belgelemeleri anlamaya çalışmanın yerine TF2’nin kaynak kodunu temel alır.

mastercomfig, kullanıcı geri bildirimlerine ve karşılaştırmalara dayalı olarak yinelenen ince ayarlar, yeni özellikler ve belgeleme iyileştirmeleri ile sürekli olarak güncellenmektedir. Bu yüzden eğer ideal olmayan bir değer olduğunu düşünüyorsanız ya da sorun, bir yorumun size kafa karıştırıcı gelmesi kadar küçük olsa bile problemi raporlayın ve gelecek bir güncellemede yüksek ihtimalle bir düzeltme göreceksiniz.

Bana Destek Olun

mastercoms’u Liberapay ya da Ko-fi kullanarak para ile destekleyebilirsiniz veya takas teklifleri aracılığıyla eşya hediye edebilirsiniz.

Beni para ya da hediye ile desteklemenize minnet duyarım ve bu destek beni çok tevşik ediyor!

Eğer beni yukarıdaki yöntemlerle destekleyemiyorsanız sorun değil! Teşekkürlerinizi her zaman değerli buluyorum ve bana çok anlam ifade ediyorlar!